Oferta dla Dewelopera

OUTSOURCING DEWELOPERSKI

SKUP SIĘ NA WYBUDOWANIU NIERUCHOMOŚCI, A MY SKUPIMY SIĘ NA JEJ SPRZEDAŻY!

O pilnowaniu rentowności inwestycji deweloperskiej warto pomyśleć nie tylko w słabszym okresie, ale również w okresie prosperity. Za skorzystaniem z naszych usług przemawia kilka argumentów:

  • Płacisz nam tylko za sukces w sprzedaży (brak kosztów stałych);
  • Szerokie kadry Specjalistów ds. sprzedaży i marketingu, nie tylko w dużych, ale również mniejszych miastach;
  • Twój sukces to również nasz sukces! Im sprawniej przeprowadzimy proces, tym większa szansa, że wspólnie ruszymy do Twojej kolejnej inwestycji!

NAZWA NASZEJ FIRMY ZOBOWIĄZUJE! 

Specjalizujemy się w outsourcingu sprzedaży inwestycji deweloperskich, polegającym na: organizacji biura sprzedaży inwestycji, zapewnieniu personelu, przeprowadzaniu procesu sprzedaży (formalności weźmiemy na siebie), obsłudze marketingowej i prawnej, obsłudze Klientów również w zakresie sfinansowania i ubezpieczenia nieruchomości etc.

DLACZEGO MY?

DEVELOPERGO Nieruchomości to nie tylko sieć tradycyjnych biur nieruchomości. To przede wszystkim grono kilkudziesięciu doświadczonych Specjalistów rynku nieruchomości,  doskonale rozeznanych w lokalnej specyfice! Oprócz tradycyjnej aktywności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zapewnia doradztwo deweloperskie oraz inwestycyjne. 

DEVELOPERGO PARTNER — wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb.

ZAUFALI NAM: