Kawalerka z ogródkiem, bez PCC i bez prowizji

Mieszkanie | Sprzedaż | Warszawa

654 232 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
654 232 PLN
Cena za m2
21 749 PLN
Powierzchnia
30,08 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter / 6
Numer oferty
1647/10281/OMS

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania typu kawalerka o powierzchni 30 m2 położone na parterze z wyjściem na  ogród.
W skład mieszkania wchodzi salon plus aneks kuchenny o powierzchni 21,21 m2, łazienka (3,72, m2 ) hol  (4,17 m2 ), ogród o powierzchni 34,14 od strony południowego wschodu.

Lokalizacja ul. Bokserska, Kłobucka

Osiedle zaprojektowane tak, aby każdy znalazł  przestrzeń dla siebie.  Reprezentacyjny plac ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci,  plenerowa siłownia.  Inicjatywą, która wyróżni  osiedle jest  mural, który ozdobi jedną ze ścian budynku. Będzie to wyjątkowy projekt artystyczny, nadający charakter najbliższemu otoczeniu.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest retencja wody deszczowej, która będzie wykorzystywana do nawadniania zielonych części osiedla. Na dachu znajdą się panele fotowoltaiczne, dzięki którym zostaną ograniczone wydatki na energię elektryczną. W częściach wspólnych budynków pojawi się energooszczędne oświetlenie LED. Na terenie osiedla znajdzie się mnóstwo zieleni.

Łatwy dostęp do Południowej Obwodnicy miasta, licznych przystanków autobusowych, a także stacji kolejowej. Dojazd do centrum zajmuje  kilkanaście minut. Znakomita lokalizacja dla miłośników dwóch kółek: rozbudowana sieć ścieżek umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się po mieście rowerem. W kilka minut możesz dotrzeć do Galerii Mokotów, Centrum biznesowego na Służewcu, Parku nad Stawem Służewieckim.
W sąsiedztwie osiedla znajdują się miejsca sprzyjające rozrywce:  Służewski Dom Kultury.  Liczne siłownie i ośrodki fitness, szkoły tańca, sale zabaw dla dzieci oraz klub jeździecki. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest bliskość terenów zielonych. Znajduje się tu Park nad Stawem Służewieckim, Park Pawlukiewicza, Park Dolinka Służewiecka. 

 Posiadamy szeroką ofertę od mieszkań typu kawalerek po apartamenty 4-pokojowe, zaprojektowane z myślą zarówno o singlach, jak i większych rodzinach. Wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, m.in. antywłamaniowe drzwi o podwyższonej klasie bezpieczeństwa, światłowód oraz złącze RTV.
Mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. W budynku znajduje się również dwukondygnacyjny garaż podziemny z systemem czytania tablic rejestracyjnych. 
Budynek wyposażony został w windy, system kontroli dostępu przez aplikację mobilną, monitoring oraz ochronę.

Dla mieszkań o powierzchni 40 – 69 m2 można kupić tylko jedno pojedyncze miejsce postojowe.
Do mieszkań 70-81 m2,  3-pokojowych jedno miejsce lub miejsce rodzinne.
Do mieszkań 4-pokojowych dwa pojedyncze lub miejsce rodzinne.
Boksy w garażach są obowiązkowe: powierzchnia od 2 do 9 m2, w cenach od 9 000 zł. do 47 000 zł.
Dodatkowo trzeba doliczyć koszt udziału w drodze w cenie 123 zł.

Mieszkanie w stanie deweloperskim przewidywane zakończenie budowy I kwartał 2026r,

Zapraszam do kontaktu, postaram się znaleźć odpowiednie mieszkanie, które zadowoli twoje oczekiwana.

Dorota Pruszyńska

Dorota Pruszyńska

Dyrektorka Oddziału w Warszawie

Dodatkowe informacje

Winda
Nie
Ochrona
Tak
Teren ogrodzony
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lok. 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@developergo.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM