Mieszkanie 74,1 m², dodatkowo garaż i 2 działki

Mieszkanie | Sprzedaż | Pisanica

320 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Cena za m2
4 318 PLN
Powierzchnia
74,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2 / 3
Numer oferty
2408/10281/OMS

Opis

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,1 m², położone w miejscowości Pisanica, w gminie Kalinowo, powiat ełcki.
Odległość od Ełku ok. 17 km, 12 km od Kalinowa, co zapewnia wygodny dojazd do miasta, sklepów i podstawowej infrastruktury. Mieszkanie jest ciepłe, dwustronne i jasne, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz wygodną przestrzeń dla rodziny lub osób szukających większego lokalu w spokojnej okolicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje wiele możliwości aranżacyjnych, a dodatkowym atutem jest możliwość pozostawienia umeblowania.
Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 11,32 m².

UKŁAD MIESZKANIA:

  • 3 pokoje ( 18 m², 15 m² , 11,8 m²)
  • osobna kuchnia ( 10,5 m² )
  • korytarz z szafą
  • łazienka z wanną
  • osobne WC

W cenie nieruchomości znajduje się także:
  • garaż jednostanowiskowy (niecałe 100 metrów od budynku),
  • działka przy samym budynku o powierzchni około 100 m², z drzewkami owocowymi,
  • druga działka o powierzchni 251 m², położona około 400 metrów od budynku — z miejscem na ogródek warzywny i szopą na sprzęty.

KOSZTY UTRZYMANIA:
Czynsz wynosi około 820 zł i obejmuje m.in.: ( fundusz remontowy, śmieci, wodę zimną, ogrzewanie).
Dodatkowo płatny jest: prąd.

To oferta idealna dla osób, które szukają większego mieszkania w spokojnej miejscowości, a jednocześnie chcą zyskać coś więcej niż sam lokal — garaż, piwnicę i własne działki dające dodatkową przestrzeń i wiele możliwości wykorzystania.
Takie oferty pojawiają się rzadko — mieszkanie z garażem, piwnicą i dwiema działkami to świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób szukających spokojnego miejsca do życia.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji.
Kontakt: Mariola Kottlenga 

Mariola Kottlenga

Mariola Kottlenga

Doradca ds. Nieruchomości

Dodatkowe informacje

Winda
Nie
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Dostępne w okolicy
Przychodnia lekarska, Sklep, Las, Kościół, Szkoła, Przedszkole

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lok. 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@developergo.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com