Lokal 44 m kw. Starowiejska 21

Lokal | Wynajem | Siedlce, ul. Starowiejska

3 300 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
3 300 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia
44 m2
Piętro
Parter /
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
46/10281/OLW

Opis

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni 44 m kw. znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Starowiejskiej 21 w Siedlcach. Sąsiedztwo szkoły podstawowej, parku miejskiego Aleksandria, szpitala miejskiego, siłowni która znajduje się w tym budynku i cieszy się sporym zainteresowaniem, restauracji, a także pokaźne osiedle sprzyjać będzie pozyskaniem potencjalnych klientów. Istnieje możliwość rozreklamowania swojego biznesu na głównym froncie elewacji budynku w formie podświetlanego logo. 
Prezentowana nieruchomość w tej lokalizacji posiada bardzo dużo możliwości i drzemie w niej ogromny potencjał inwestycyjny.
Lokal jest wykończony, ewentualne przygotowania i zakres wykonanych prac przez właściciela jest do uzgodnienia, pod wybraną przez siebie usługę, aby Twój nowy pomysł na biznes mógł jak najlepiej funkcjonować w tym nowym i ciekawym budynku, 
Do podanej kwoty należy doliczyć opłaty za energię elektryczną – zgodnie ze stanami podliczników, wodę – wg ze stanu licznika oraz ogrzewanie – zgodnie z fakturą otrzymaną od dostawcy mediów.
Polecam każdemu zorientowanemu na otwarcie swojego biznesu w dogodnym, dobrze skomunikowanym miejscu. 
Zachęcam do kontaktu i umawianie się na prezentację.

Wojciech Machała

Wojciech Machała

Dyrektor Oddziału

Dodatkowe informacje

Światłowód
Tak
Klimatyzacja
Tak
Podwieszane sufity
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Developergo Sp. z o.o. z siedzibą przy Mickiewicza 48 lok. 205, 15-232 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@developergo.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM